Dj Majlo je nejlepší Dj

Dj Majlo je nejlepší DJ, kterého jsem kdy mohla poznat a zažít s ním oslavu mých 18. narozenin. Za mixážním pultem to umí skvěle. Zahrál nám všechny songy, které jsme si přáli i ty, které jsme nečekali a moc nás překvapili. Naše očekávání splnil na jedničku s hvězdičkou. Famózní atmosféru oslavy doplňovaly nejrůznější světýlka, barevné reflektory a mlha. Celý hudebně-zábavný program narozenin dopadl úžasně. Všichni pozvání hosté si DJ Majla velmi chválili.
Děkujeme moc za vše ❤️

Monča, 18. narozeniny, 20. 5. 2023, Karviná-Ráj, Restaurace Ovečka

Karel Podmela, 1.10.2022, Buchlovice

Nejlepší svatební DJ jakého si můžete jen přát, díky němu bude i na té nejnudnější svatbě skvělá zábava !!! Díky za super zábavu!

Jiří Przybyla, 31.7.2021, Bukovec

Nejlepší DJ, jakého jsem kdy za hudebním pultem slyšel – zábavný, pohotový, zahrál co jsme si jen usmysleli. V jednání vstřícný a profesionální – v mnoha věcech nám poradil. Připravil si pro nás spoustu zábavy, na které jsme ani domluveni nebyli, prostě úžasné. Doporučujeme každému!

Klára a David, 17.7.2021, Mohelnice

Dj Majlo? Nejlepší svatební Dj, kterého jsme si mohli přát. 😁 Bylo to parádní a moc za všechno děkujeme. Hudba skvělá a program taky! Zdraví K&D ❤️

Michaela a Petr Machalovi, 31.7.2020, Zlaté Hory

Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat DJ Majlovi za to, že byl součástí našeho svatebního dne. Děkujeme za výbornou komunikaci, pečlivost, zábavu a celkově za vytvoření úžasné atmosféry. Nejen my, ale i všichni hosté byli nadšeni a velice spokojeni.
DJ Majla určitě doporučujeme všem, kteří chtějí mít dokonalou svatbu 😉

Michaela a Petr Machalovi,

Lucie a Lukáš, 20.6.2020, Šumperk

Rádi bychom ještě touto formou poděkovali za skvěle odvedenou práci na naší svatbě.
O zábavu postaráno, hudební výběr skvělý.
Profík ve svém oboru se pozná.

Vojta a Alice Blaťákovi, 31.8.2019, Rejvíz

Po všech těch velice kladných recenzích, které tu již jsou, nezbývá, než napsat další. Dj nejen že splnil, ale dalece předčil naše očekávání… přátelský a individuální přístup, flexibilně reagoval na každou situaci a pod jeho taktovou tancovali dokonce i tací, kteří netancovali již léta. Díky jemu byl náš den nezapomenutelným a nevšedním. Tímto mockrát děkujeme za vše, nemělo to chybu.

Nevěsta Aneta, 3.8.2019, Vysoké Mýto

Pana Dj moc doporučujeme. Skvělá zábava, úžasně spojoval lidi. Super hry, jak pro dospělé, tak pro děti! Všichni hosti, včetně nás s manželem, jsme byli nadšeni. Nemělo to jedinou chybičku 😊.

Nevěsta Katka, 18.5.2019, Šumperk

Chtěla bych předem moc a moc poděkovat. Celý den byl díky Vám skvělý. Výborně jsme se bavili a bylo nám splněno vše, co jsme si poručili. Doporučuji na 1000%.

Manželé Plankovi, 22.9.2018, Pustá Polom

Moc děkujeme za skvěle odvedenou práci, nejen že nám hrál super hity, ale dokázal navodit výbornou atmosféru a všechny strhnout k tanci i zábavě na naší svatbě. Ještě jednou děkujeme, můžeme jen doporučit 🙂 Jsi úžasný DJ.

Manželé Jahnovi, 15.9.2018, Dolní Údolí

Úplně nejlepší DJ, jenom doporučujeme… vše perfektní, jak v kapličce, tak na hostině…děkujeme mooooooc za skvělou zábavu.

Manželé Kopincovi, 23.6.2018, Vidly

Děkujeme za hudební doprovod celého našeho svatebního dne, za dotvoření příjemné atmosféry, za přizpůsobení hudby hostům, za zábavu, kterou pro nás vytvořil, prostě za vše! Byli jsme maximálně spokojeni, a myslím, že i naši hosté si přišli na své! Moc milý a přátelský přístup! Ještě jednou moc děkujeme! 

Svědkyně Lenka, 16.6.2018, Frýdlant nad Ostravicí

Božííííí!!!Perfektní DJ!!! Parádní zábava pro dospělé i děti. Profesionální a velmi příjemné vystupování! Báječně se tancovalo a bavilo. A tolik srandy, co DJ zajistil, jsem dlouho nezažila! Prostě suuuupeeeer!

Svědkyně Veronika, 9.6.2018, Zlaté Hory

Děkujeme za úžasnou svatební párty! Pan DJ ví přesně co pustit, aby se tancovalo. Někteří si celý večer ani nesedli  Také je skvělý moderátor. Každou hru dokázal vtipně komentovat. Prostě nekončící zábava. Ještě jednou moc děkujeme a MŮŽEME JEN DOPORUČIT! Za novomanžele a všechny svatebčany Verča.

Manželé Pavláskovi, 5.5.2018, Zlaté Hory

Nejlepší Dj široko daleko, který umí rozproudit zábavu i svatebčany zvednout ze židlí. Moc děkujeme za pěknou zábavu na svatbě a vřele doporučujeme. Domluva na všem super,kreativita na jedničku a cena 1*.

Ester Bědroňová, 16.2.2018, Ostrava

Díky Dj Majlovi byl skvělý maturiťák. Za skvělou domluvu, rychlé jednání, vřelý přístup, úžasný mix písniček na jakoukoliv příležitost by měl dostat víc jak 5 hvězdiček! Doporučuji.

Michal Novák, 12.8.2017, Mistřovice

Supr zábava na svatbě, rychlé přizpůsobení, kvalitní zvuk a efekty. Kromě toho jsem si parádně zazpíval, až mi došly hlasivky :-D. Určitě doporučuji. Díky Majlo.

Manželé Kovaříkovi, 9.9.2017, Jeseník

Majlo je DJ, který dělá svoji práci srdcem a toho si moc cením. Profesionální a přátelský přístup. Kvalitní moderní technika. Ochotně vám zahraje podle vašeho přání. Naše svatba se pod jeho taktovkou změnila v nezapomenutelnou party  a každý si přišel na své. Děkujeme a těšíme se naviděnou. M+K Kovaříkovi

Manželé Pešatovi, 3.10.2015, Frýdek-Místek

Naprosto perfektní!!! Maximální přizpůsobení stylu hudby svatebčanům, vytváření příjemné atmosféry v průběhu celého dne a večera. Byl s námi od rána až do úplného konce a ani jeden svatebčan si nestěžoval . Moc děkujeme!!!

Napište mi hodnocení

Strong Testimonials form submission spinner.

Povinné pole

rating fields